Технології та етапи каркасного будівництва

Технології та етапи каркасного будівництва

Сьогодні каркасне будівництво – один із найпоширеніших видів зведення дерев’яних будинків. Будівництво триває відносно невеликий період, окрім того, каркасні будинки володіють рядом переваг.

Основним нюансом для зведення міцного дому за каркасною технологією є правильне кріплення деталей. І як будь-який інший тип будівництва, першим етапом каркасної технології є планування та розрахунки. Провести якісні виміри та виконати точні креслення на цьому етапі під силу лише спеціалістам будівельних компаній.

Етапи будівництва каркасних будинків

Каркасне будівництвоНавіть якщо Ви замовили будівництво каркасного будинку під ключ, Вам у будь-якому випадку слід детальніше ознайомитись із етапами робіт, що дасть Вам змогу оцінити якість робіт підрядників.

  1. Фундамент. При його закладені потрібно враховувати розміри та кількість поверхів майбутнього дому. Та каркасні будинки є досить легкими, тому для фундамента використовують:
  • стовпці;
  • гвинтові палі;
  • стрічковий фундамент.

Для одноповерхового будинку можна використовувати стовпчастий фундамент, якщо ж поверхів у будинку запланована більша кількість, краще обирати останні два типи.

  1. Зведення будинку. Воно можливе за використання фінської чи канадської технології, та суттєво етап зведення не відрізнятиметься. Для цього використовують дерев’яні каркаси (від чого і походить назва технології), які виготовляються із брусу. Спершу укладають підлогу, за основу для якої беруть руберойд, зверху дерев’яний брус по периметру та дошки. Після закладення підлоги переходять до зведення стін, каркас яких попередньо монтують на рівній поверхні. Після зведення стін, переходять до монтажу вікон.
  2. Покрівля. Дах будинку повинен бути міцним та стійким до протікань, часто для каркасних будинків використовують металочерепицю.
  3. Утеплення каркасного будинку. Будинок утепляють з одного чи обох боків, використовуючи для цього гіпсокартон та мінеральну вату. Після утеплення переходять до теплоізоляції, після якої переходять до декорування фасаду та внутрішніх стін.
  4. Пароізоляція. ЇЇ проводять для того, щоб із таких приміщень, як кухня та ванна волога правильно виводилась.

Чим особливе каркасне будівництво

Навіть якщо Вам малознайомі каркасні будинки, Ви могли зрозуміти, що їхніми основними перевагами є відносні швидкість, легкість та вартість будівництва. Якщо на усіх етапах проведено якісні роботи, то такай будинок стане чудовим житлом для Вашої родини на довгі роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *