Покрівля даху

Покрівля даху

  • Металопрофіль
  • Металочерепиця
  • Бітумна черепиця
  • Композитна черепиця
  • Натуральна черепиця

 

 

Монтаж даху із різних матеріалів для покрівлі

Щоб надійно захистити будинок від атмосферних опадів, холоду та спеки, потрібно приділити увагу монтажу якісної покрівлі. Ми пропонуємо такі послуги, при цьому працюємо із кількома різними матеріалами покриттів. Також серед наших послуг є дизайн інтер’єрівбудівництво та інші. Їх можна замовляти разом із монтажем черепиці, для цього потрібно лише подзвонити до нас.

Властивості різних покрівель даху та їх особливості

Ми пропонуємо декілька видів покрівлі, таких як:

  • бітумна черепиця;
  • металочерепиця;
  • композитна черепиця та інші.

Усі вони мають свої властивості та природні характеристики. Бітумна черепиця надійна, оберігає будинок від шуму при дощах, монтаж та облуговування легкі, також вона захищає дах від дощових вод. Металочерепиця відрізняється легкістю, недорогою ціною та простотою монтажу. Металопрофіль не піддається корозії та не спалахує. Монтаж композитної черепиці поєднує переваги різних класів покрівель.

Що потрібно для того, щоб замовити покрівельні роботи нашої компанії

Спочатку потрібно лише подзвонити та сказати, які послуги знадобились. Наші представники допоможуть визначити, коли можна починати ці роботи та які будуть приблизні витрати. Звертайтеся до нас, якщо потрібно отримати інформацію чи замовити послуги. Окрім таких робіт, ми виконуємо також інші задачі, пов’язані із плануванням та будівництвом.

Чому ми пропонуємо замовляти покрівельні роботи у Львові у нашій компанії

Замовивши наші послуги, клієнти отримують допомогу досвідчених та професіональних підрядчиків. Також можна скористатися допомогою грамотних дизайнерів, що складають проекти будинків. Всі роботи виконуються швидко і з контролем, при будівництві використовуються сучасні ефективні матеріали. Також ми застосовуємо найбільш економні та екологічні технології.

Де дізнатись ціни на покрівлю даху

Ціни визначаються для кожного із клієнтів на основі тривалості та специфіки проектів, кількості матеріалів та інших показників. Звертайтеся до нас, щоб отримати приблизні розцінки. Також можна дізнатись ціни на інші послуги нашої компанії із проектуванням та будівництво. Подзвоніть зараз, щоб їх замовити.

Дізнайся як покрити дах будинку лише
за 6 у.о./м.кв

Дізнатися