Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн

 

Якщо ви бажаєте зробити ландшафтний дизайн або облагородити присадибну територію, то зверніться в компанію SCL-homes, фахівці якої все зроблять оперативно і в кращому вигляді.

 

 

Сучасний ландшафтний дизайн для подвір’я приватних будинків

Для власників приватних будинків важлива якість не тільки свого житла, але й прибудинкової території. Доволі часто навколо таких будівель роблять зелені насадження і садять рослини. Наша компанія надає такі послуги усім, кому вони потрібні.

Послуги  ландшафтного дизайну у Львові

Ми пропонуємо практично всі послуги, які можуть знадобитися для організації та догляду за зеленою територією приватних будинків. Ось основний перелік робіт, які ви виконуємо:

  • розробка дизайну з врахуванням усіх побажань замовників;
  • проектування території;
  • озеленення потрібних ділянок;
  • підготовка території до озеленення, зведення різних видів газонів;
  • посадки рослин;
  • організація комплексного дизайну території;
  • організація зелених дахів та стін;
  • створення альпійських гірок та інших композицій із рослин.

Усі ці послуги легко замовити. Особливу увагу варто приділити тому, що ми створюємо незвичайні зелені насадження також на дахах та стінах.

Переваги ландшафтного дизайну від нашої компанії

Багато компаній зараз пропонують подібні послуги для клієнтів. Проте ми зібрали найкращих професіоналів, щоби дати дійсно якісні результати своїм замовникам.
Усі наші підрядчики мають профільну освіту та досвід таких робіт. Вони є спеціалістами у своїй справі, тому швидко та якісно виконують поставлені перед ними важливі завдання. Також ми враховуємо всі побажання наших клієнтів. Наші дизайнери комунікабельні, можуть знайти спільну мову із клієнтами, щоби якомога краще наладити співпрацю. Наші працівники не просто здійснюють свою роботу, вони також цікавляться нею та слідкують за сучасними тенденціями ландшафтного дизайну прибудинкових території. Тому їм цікаво працювати над кожним поставленим проектом.
При озелененні ділянок ми також використовуємо сучасні безпечні матеріали. Вони підходять для нашої місцевості, вирощуються із дотриманням всіх правил.

Створення проекту ландшафтного дизайну та інші етапи

Спочатку ми проводимо консультації із нашими клієнтами. Ви можете дізнатися всю потрібну інформацію та узгодити всі важливі деталі. Всі консультації безкоштовні, при цьому Ви дізнаєтеся, скільки будуть вартувати роботи та скільки часу триватимуть.
Потім наші спеціалісти приїжджають на Вашу ділянку. Вони роблять заміри, щоби вказати більш точну вартість та надати додаткову інформацію, якщо знадобиться. Коли замовникам підходять умови, підписуються відповідні договори. При підписанні потрібно внести лише частину вартості.
Після затвердження проекту складається список усіх потрібних матеріалів, а також інші деталі. Вони надаються замовнику для затвердження. Клієнти можуть вносити зміни, якщо не всі деталі їх влаштовують Потім виконуються безпосередні роботи. Дизайнер слідкує за тим, щоби підрядчики виконували усі роботи згідно із планами. Після виконання робіт проводиться здача об’єкта, де правильність та якість ландшафтного дизайнуможутьперевірити наші клієнти.

Ціни на ландшафтний дизайн для мешканців Львова

Всі проекти мають свої особливості, різну площу робіт та інші характеристики. Тому вартість варто узгоджувати безпосередньо із нами.
Подзвоніть нам, щоби отримати потрібну інформацію чи замовити виїзд команди для замірів. Також можна залишити заявку, тоді наші представники передзвонять Вам і обговорять проект.

Дізнайся як зробити ландшафтний дизайн лише за 5 у.о./м.кв

Дізнатися