Альтанки

Альтанки

 

Взимку власники будинків зазвичай більшість часу проводять вдома, але влітку все інакше. Коли на вулиці спекотно, хочеться проводити час на свіжому повітрі. Для цього чудово підійде альтанка, також там можна приймати гостей та влаштувати пікнік.

 

Будівництво альтанок на прибудинкових територіях

У нас ви можете не хвилюватись за якість, оскільки ми використовуємо лише натуральні матеріали і будівництво відбувається по готових провірених проектах. Всі роботи виконуються швидко та вчасно без втрати якості. Також ми пропонуємо будівництво інших прибудинкових споруд, озеленення території і створення зелених насаджень.

Підбір проектів альтанок із дизайнерами

Для початку подзвоніть нам та узгодьте, коли зручно буде здійснити підбір проектів. Потім ми представимо Вам повну базу альтанок, щоб відібрати найбільш цікаві.

Перед початком робіт ми погоджуємо з Вами:

  • розміри альтанок;
  • швидкість будівництва;
  • просторість внутрішніх приміщень;
  • кількість дверей та вікон;
  •  інші зручності.

 

Коли все готово – затверджуємо проект і починаємо втілювати Ваші бажання. Що стосується матеріалів, ми використовуємо деревину – роботи проводяться швидко, альтанка виглядає стильно і може прийняти чималу кількість гостей

Чому вигідно замовити альтанку від нашої компанії у Львові

Ми часто використовуємо готові проекти, що при своїй надійності потребують менше часу та зусиль від дизайнерів. Тому це дозволяє також суттєво заощадити кошти клієнтів. Також можна замовляти унікальні варіанти, що будуть грамотно створені нашими дизайнерами. Над будівництвом працюють досвідчені підрядники, що часто виконують такі проекти.

Ціни на альтанки із дерева у Львові

Оскільки різні проекти багато чим відрізняються, то усі вони мають різні ціни. Також із часом змінюється вартість матеріалів та послуг на будівництво та обробку таких будівель. Тому варто подзвонити до нас, щоб дізнатися наближену ціну. Точніші показники можна отримати при підборі проектів.

Чим вигідні бесідки з дерева для власників будинків

Наша компанія практикує використання тільки натуральних матеріалів, котрі піддаються мінімальній обробці, що корисно і для Вас і для довкілля. Альтанки, дозволяють відпочивати у всі сезони. Їх можна робити великих розмірів, щоб вмістити більше гостей. Їх стиль може відповідати дизайну будинків, до яких вони збудовані. Дзвоніть та дізнавайтеся більше про наші послуги

Дізнайся як зробити альтанку лише за 99 у.о./м.кв

Дізнатися

Альтанка №1

Альтанка №2

Альтанка №7

Альтанка №8